pakiety usług

rozwiązania szyte na miarę Twojego komputera

PRZYSPIESZENIE

Przyspieszenie włączania się komputera, startu programów, system będzie mniej "ociężały", lepsza reakcja na czynności. Pożegnanie z bloatware. Popraw swoją produktywność i nie trać czasu na powolny komputer.

ANTYWIRUS

Sprawdzenie komputera pod kątem obecnych zagrożeń, skan z użyciem rozległej aktualnej bazy. Po wszystkim - instalacja lekkiego i skutecznego oprogramowania. Pozbądź się programów szpiegujących, wirusów bez ryzyka utraty danych - zabezpieczę Cię na przyszłość.

KOPIA BEZPIECZEŃSTWA

Utrata cennych rodzinnych zdjęć, pracy magisterskiej lub czegokolwiek ważnego dla Ciebie to szybka lekcja i nauczka - należy robić backup.
Moje rozwiązanie zapewni ciągłość danych nawet w przypadku uszkodzenia sprzętu lub jego kradzieży. W niemal bezobsługowy dla Ciebie sposób.

ANONIMOWOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Dzisiejszy internet nie sprzyja Twojej anonimowości. Uprościłem narzędzia i rozwiązania tak, aby zwykły użytkownik mógł z nich korzystać.
To nie jest tylko zmiana IP.

SZYFROWANIE

W razie kradzieży lub ryzyka przechwycenia danych przez osoby niepowołane - Twoje dane są widoczne jak na dłoni. Hasło nie chroni przed dostępem do plików.
Rozwiązanie które stosuje podsumujmy jednym zdaniem:
Jeśli zapomnisz hasła do szyfrowania jakie utworzyłem - niestety nie dam rady tego odzyskać.

CZYSTY KOMPUTER

Jeśli Twój komputer się przegrzewa i głośno chodzi jest to najczęściej powód zaniedbania jego wewnętrznej higieny. Wyczyszczę wszystkie części specjalnymi preparatami, nałożę nową pastę termoprzewodzącą, wyciszę wiatraki.
Jest to podstawa sprawnego sprzętu